Materac premium do CHICCO Baby Hug, twardości pianki H2, H3, pokrowiec zima-lato

W pierwszych dniach życia dzieci mogą mieć zaburzoną termoregulację i znacznie szybciej się pocić. To może powodować, że maluszek stanie się niespokojny i podatny na wybudzanie. Dlatego my polecamy materacyk  Rücken EGG, który z jednej strony ma pokrowiec zbudowany z siateczki oddychającej 3D, która wzmacnia wentylację 😊

Kiedy, natomiast jest troszkę chłodniej, w materacyku tym wybieramy stronę z pokrowcem z grubej i ekskluzywnej dzianiny Tencel. Takie rozwiązanie jest cieplutkie, milutkie a dzięki zastosowaniu nitki srebra w technologii X-Static antybakteryjne i bardzo higieniczne.

To jednak nie wszystko.

Każda strona Rücken EGG została zbudowana z innej pianki!

Dzięki temu rodzice mogą zdecydować na jakiej powierzchni snu chcą ułożyć swojego maluszka. Strona z pianki PUR T 2542 jest twarda H3 i doskonale stabilizuje materacyk.

Druga strona natomiast stworzona jest z wysokoelastycznej, pianki VitaRest HR 3532. Jest to bardzo komfortowe, średnio twarde i co ważne antybakteryjne spanie o twardości H3.

Zastosowanie dwóch pianek pozwoliło też zbudować dodatkowe kanaliki wentylacyjne, które przechodzą między piankami i są zintegrowane w systemie Air Pro – powietrze oczyszczające środowisko snu, dochodzi w różne zakamarki wnętrza materacyka.

A czy dziś Twoje dziecko będzie spało spokojnie?

Zapewnij sobie elastyczność i zapoznaj się bliżej z ofertą materacyka Rücken EGG. Kiedy dziecko się będzie pocić np. w upalne dni, wybieramy stronę z pokrowcem z siateczki 3D. Kiedy oczekujemy twardego spania H3 lub średnio twardego spania H2 wystarczy tylko odwrócić materac😊.

Nowy Rücken Egg już dostępny w rozmiarze 75x37x4 cm

Materacyk pasuje do Baby Hug i Baby Hug AIR oraz wybranych koszy Mojżesza