Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka
Klin do łóżeczka

Klin do łóżeczka

Klin do łóżeczka wykonany z pianki o unikalnej budowie zapewniającej doskonały przepływ powietrza. Pionowe kanaliki wentylacyjnej naszego klina są dokładnie w tych samych miejscach co materac zapewniając niezakłóconą wentylację.

Rozmiar
 • 38x60
 • 38x70
Dostępny produkt z innymi opcjami
79,00 zł
Brutto

 

Do czego służy klin?

klin z materacykiem
 • Zmniejsza ryzyko zakrztuszenia się u dzieci z refluksem żołądkowo – jelitowym
 • Ułatwia oddychanie u zakatarzonych maluchów

Wnętrze Klina Rücken

Pianka poliuretanowa T 25 – bardzo dobra odporność na odkształcenia

Im pianka cięższa, bardziej gęsta tym bardziej wytrzymała na deformację. Często spotykaną w klinach dziecięcych jest pianka T 18 (niska gęstość). W klinach Rücken używamy pianki PUR T-25/42. Zapewnia ona, że klin nie ugina się i nie deformuje pod materacem nawet przy intensywnym użytkowaniu. Klin wykonany jest z pianki o grubości 6,5 cm (w najgrubszym miejscu)

Air pro – zintegrowany system wentylacji, dzięki niezakłóconej oddychalności mniej wybudzeń maluszka.

Pionowe kanaliki wentylacyjne klina i materaca Rücken zaprojektowane są tak, by były zawsze w tej samej linii. Taka budowa sprawia, że wentylacja jest niezakłócona, co pozwala usuwać na bieżąco CO2 oraz nadmiar ciepła i wilgoci poza środowisko snu maluszka. Dodatkowo perforowana pianka na obu płaszczyznach klina wzmacnia przepływ powietrza między klinem a materacem.

Air Pro to system zaprojektowany tak, by zapewnić optymalną temperaturę i higienę snu Twojego dziecka. Air Pro w materacach Rücken to:

 • Liczne kanaliki wentylacyjne znajdujące się na obu powierzchniach do spania są zintegrowane z pionowymi kanalikami przechodzącymi przez grubość materaca oraz kanalikami wyciętymi wewnątrz wkładu. Taka budowa umożliwia swobodny napływ powietrza do środka materacyka dziecięcego, przez siatkę napowietrzającą 3D wszytą w pokrowcu
 • Swobodna wentylacja ułatwia utrzymanie komfortowej temperatury spania, ogranicza ilość wybudzeń spowodowanych przegrzaniem maluszka, zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy poprawiając higienę snu w łóżeczku

Na czym polega działanie systemu wentylacyjnego Air Pro

Klin dwustronny

Kanaliki wentylacyjne

Niezależnie jak go położysz pod materacem Rücken, pionowe otwory wentylacyjne klina i materaca zawsze są w tej samej linii, by zapewnić doskonałą wentylację.

Zamek błyskawiczny wszyty tak, by można było bezpiecznie korzystać z klina z każdej strony klina i łóżeczka tak samo

Czy kanaliki wentylacyjne działają? Obejrzyj test

Pokrowiec klina – szlachetne włókno TENCEL™

Pokrowiec w naszym klinie do łóżeczka dziecięcego jest uszyty z doskonałej jakości dzianiny, z nowoczesnych włókien TENCEL™ pochodzenia naturalnego. Taki pokrowiec jest delikatny dla skóry, ale co ważne efektywnie zarządza wilgocią. Pokrowiec Rücken nie tylko jest antyalergiczny, ale również antybakteryjny. To co najważniejsze w naszym pokrowcu klina:

 • TENCEL™ pochłania i oddaje do otoczenia o 50% więcej pary wodnej niż bawełna, jest szlachetny w dotyku i wytrzymały, unikalne właściwości włókna sprawiają, że w zimne noce zapewnia ciepło, a latem przyjemnie chłodzi
 • Badania pokazują, że bakterie na pokrowcach TENCEL™ namnażają się zdecydowanie wolniej niż na pokrowcach poliestrowych czy bawełnianych
 • Pokrowiec z włókien TENCEL™ pochodzenia naturalnego, wykonany jest z celulozy, czyli z drewna
 • Antybakteryjny 
 • Łatwy w utrzymaniu czystości, stabilny nawet podczas wielokrotnego prania w temperaturze do 60°C

Zamek błyskawiczny dla higieny

Warto pamiętać, że czystość gwarantuje mniejszą ekspozycję Twojego dziecka na alergeny i bakterie. Dlatego w pokrowcu naszego klina do łóżeczka zastosowaliśmy zamek, który pozwala szybko i łatwo zdjąć pokrowiec i wyprać go. Producentem zamka jest renomowana japońska firma YKK – płynność otwierania, mniejsze ryzyko urwania suwaka i połknięcia przez dziecko

Certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość

Wszystkie składowe materacy od lateksu po różnego rodzaju pianki są certyfikowane Öko-Tex Standard 100.

Produkty, którym przyznano znak Öko-Tex Standard 100, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Pianki materacy Rücken docinamy na miejscu z najwyższą dbałością, pod czujnym okiem doświadczonych technologów, w jednej z najnowocześniejszych krajalni w Polsce.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę i Producent wyrobu medycznego: Rucken Sp. z o. o.

000128
5907222788035
Nazwa Cena
Kurier GLS Za darmo!
Kurier GLS Pobranie Za darmo!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do porównania