W Polsce posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych z ponad 25-cio letnim doświadczeniem w cięciu pianki. Orientujemy się w trendach, wiemy, które pianki gwarantują długotrwałe, komfortowe ale także bezpieczne użytkowanie.

Nasze pokrowce tworzymy w oparciu tylko o najbardziej szlachetne komponenty, które poczujesz natychmiast jak ich dotkniesz. Dzianiny Rücken pozwalają szybko odprowadzić powstałą wilgoć, mają naturalne właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Nasi technolodzy współpracując ze środowiskiem medycznym mają duże możliwości w kreacji nowoczesnych i doskonałych produktów, których jakość potwierdza Certyfikat Wyrobu Medycznego klasy I. Materace i kliny do łóżeczka Rücken zostały poddane dogłębnej ocenie Instytutu Matki i Dziecka. We wszystkich badanych obszarach uzyskały maksymalność ilość punktów.

Nasze materace tworzymy wyłącznie ze składowych o najwyższej jakości potwierdzonych certyfikatami

Dlatego tak chętnie nasze materace są rekomendowane przez środowisko medyczne

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.