BLOG

 
Sortuj według:
 • Zakup materaca do dziecięcego łóżeczka – co warto wiedzieć?
  Zakup materaca do dziecięcego łóżeczka – co warto wiedzieć?
  1089 Wyświetlenia

  Wszyscy rodzice chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. To zupełnie naturalne, że przed zakupem tak ważnego elementu wyposażenia dziecięcego pokoiku, jakim jest materac do łóżeczka, szukasz rzetelnych informacji i porad dotyczących wyboru odpowiedniego produktu. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc! O dziecięcych materacykach wiemy niemal wszystko. Dziś podpowiemy Ci, jak wybrać materacyk, by zapewnić dziecku zdrowy, spokojny i bezpieczny sen.

  Czytaj więcej
 • Sadzanie niemowlaka – jakie niesie za sobą skutki?
  Sadzanie niemowlaka – jakie niesie za sobą skutki?
  718 Wyświetlenia

  Widok kilkumiesięcznych niemowląt siedzących w rogu kanapy czy z podparciem poduch i koców nadal jest dość powszechny. Rodzice czasami chcą umożliwić dziecku oglądanie świata z nieco innej perspektywy, a czasami chcą pokazać, że ich maluszek jest już taki silny i tak szybko się rozwija. Prawda jest jednak taka, że posadzenie niemowlęcia i wymuszenie na nim tej pozycji przez podparcie, nie ma nic wspólnego w prawdziwym siedzeniem. Sadzanie w taki sposób nie przybliża dziecka do samodzielnego...

  Czytaj więcej
 • Lateks w materacu – wątpliwości alergika
  Lateks w materacu – wątpliwości alergika
  653 Wyświetlenia

  To, na czym śpimy, ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Materac – zarówno ten dla siebie, jak i dla swojego dziecka, powinniśmy więc wybierać z największą starannością. Jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji materacy, jest lateks. Zdarza się jednak, że materiał ten budzi obawy wśród alergików. Czy faktycznie jest się czego bać?

  Czytaj więcej
123>|
Showing 1 to 3 of 9 (3 Pages)
Produkt dodany do porównania