O Rücken

Specjalizujemy się w produkcji doskonałych materacy dla dzieci.

Jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych do rozkroju pianki. Precyzyjne wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów daje wyjątkowe profile materacy. Współtworzymy ze środowiskiem medycznym.

Firma Rücken

W Polsce posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych z ponad 20-sto letnim doświadczeniem w cięciu pianki. Orientujemy się w trendach, wiemy, które pianki gwarantują długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Do dyspozycji mamy także szwalnię zatrudniającą ponad 170 szwaczek. Korzystamy z uszlachetnianych przędz, które są przyjazne w dotyku oraz pozwalają szybko odprowadzić powstałą wilgoć.

To wszystko powoduje, że nasi technolodzy współpracując ze środowiskiem medycznym mają duże możliwości w kreacji nowoczesnych i doskonałych jakościowo produktów.

Pierwsze 3 lata życia to kluczowy okres dla rozwoju dziecka. Zadbaj o delikatny ale szybko zmieniający się kręgosłup dziecka w tym okresie

Dziecko w pierwszych trzech latach życia poświęca na sen prawie dwukrotnie więcej czasu niż dorosły. Tylko w pierwszym roku dziecko potraja swoją wagę, a długość dziecka zwiększa się o 50%. Ważnym jest by tak intensywny rozwój dziecka szedł w parze ze zrównoważonym rozwojem kręgosłupa. Dlatego coraz więcej rodziców docenia szczególną rolę wyboru wysokiej jakości materacyka dla swojego dziecka.

zdrowy_sen_dziecka_z_rücken

Firma Rücken przywiązuje szczególną wagę do bezpiecznego rozwoju dziecka jak i komfortu snu.

Wentylacja materaca – klucz do higienicznego snu

zdjęcie pokazujące jak działa system zintegrowanej wentylacji Air Pro

W tym celu opracowaliśmy Air Pro – system połączonych pionowych i poziomych kanalików wentylacyjnych zintegrowanych ze specjalną, napowietrzającą siateczką 3D znajdującą się z boku pokrowca. Taki układ gwarantuje, że powietrze może swobodnie przenikać także przez wnętrze materaca. Ogranicza to rozwój bakterii, pleśni oraz odprowadza nadmiar ciepła i powstałej podczas snu wilgoci. Tworzy to przyjazne środowisko do odpoczynku.

Dziecko z każdym dniem rośnie. Pod wpływem masy i temperatury maluszka, wkład materaca się odkształca. Pianki o wysokiej masie pozostają niezmienne.

Zawsze pytaj o gęstości pianek, z których wykonany jest materac!

Do produkcji naszych materacy używamy wyłącznie pianek o wysokiej masie (min 25kg/m3), które zapewniają, że produkt nie odkształca się nawet przy długotrwałym i intensywnym użytkowaniu. Pianki o niskiej masie odkształcają się, co może istotnie ograniczyć prawidłowe podparcie zmieniającego się z każdym dniem kręgosłupa dziecka.

Rucken - Masa pianki

Doskonałe pianki antybakteryjne – higieniczne, bardzo trwałe, optymalnie podpierają kręgosłup

Rucken Pianka antybakteryjna HR - Ikona Biała

Rodzice szczególnie doceniają unikalne na polskim rynku, wysokoelastyczne, antybakteryjne pianki. Z jednej strony bezpieczne także dla alergików a z drugiej wyjątkowo przewiewne. Warto zwrócić uwagę na wysoką masę tej pianki (HR 35) a w konsekwencji trwałość i gwarancję równomiernego podparcia kręgosłupa.

Pokrowiec powinien być higieniczny (srebro o właściwościach antybakteryjnych), łatwy do ściągnięcia i założenia. Musi być też przewiewny (siateczka napowietrzająca 3D) i przyjemny w dotyku

Warto również zwrócić uwagę na szlachetność zastosowanych dzianin w naszych pokrowcach. Są one bardzo przyjemne w dotyku oraz wyjątkowo przewiewne. W istotny sposób poprawia to komfort użytkowania a także ogranicza ryzyko pocenia się.

Rucken Pokrowiec na zamek 360 - ikona
Rucken Nitka Srebra - Ikona biała

Zastosowanie nitki srebra znacząco redukuje rozwój bakterii a zastosowane zamków 360° poprawia utrzymanie higieny i czystość materaca.

Drogi Rodzicu, jeżeli szukasz produktu o najwyższej jakości gwarantującej prawidłowy rozwój kręgosłupa Twojego dziecka oraz komfortowy sen zapoznaj się ofertą Rücken.

Dane kontaktowe:

Rücken  sp. z o.o.
ul. Kujawska 44a
86-050 Solec Kujawski

bok@rucken.pl
(zamówienia, faktury)

NIP: 5542921101
Regon: 341425913

ING Bank Śląski:  76 1050 1139 1000 0024 4875 3646

zacznij pisać i wciśnij enter aby wyszukać

Koszyk