Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX
Podkład na materac Hydro MAX

Podkład na materac Hydro MAX

Czy wiesz, że większość ochraniaczy na materac nie przepuszcza powietrza? Wentylacja materaca zostaje w ten sposób zaburzona. Nasz zespół opracował ochraniacz na materac, który w 100% przepuszcza powietrze gwarantując przy tym ochronę przed wilgocią gdy dziecko śpi ubrane w pieluszkę.

Rozmiar
  • 75x37
  • 82x50
  • 90x40
  • 120x60
  • 140x70
  • 160x80
  • 180x80
  • 200x80
  • 200x90
Wysyłka 24h
89,00 zł
Brutto

 

Ochrona przed wilgocią i wentylacja

Doskonale wiemy, że nawet najlepiej założona pieluszka czasami może nie wystarczyć. Wiemy, że ilość wybudzeń maluszka w czasie snu można skutecznie zmniejszyć. Wiemy też, że niestety odpowiednia higiena materaca przez cały okres jego użytkowania często wyklucza się z prawidłową wentylacją. Mamy na to sposób.

Opracowaliśmy ochraniacz Rücken Hydro MAX z kroploszczelnym woskiem, który nie tylko chroni przed przemoczeniem, ale również oddycha w 100% wraz z materacem i ciałem dziecka.

Ochraniacz Hydro MAX nakładamy bezpośrednio na materac, a pod prześcieradło.

Unikalna budowa ochraniacza Hydro MAX

Wierzchnią część ochraniacza Hydro MAX stanowi Tencel. To ekskluzywna, naturalna dzianina, którą wykorzystujemy także do produkcji pokrowców. Doskonale zarządza wilgocią - kilka razy lepiej niż bawełna. Tencel pochłania i oddaje do otoczenia aż o 50% więcej pary wodnej niż bawełna. Badania pokazują, że bakterie na pokrowcach TENCEL™ namnażają się zdecydowanie wolniej niż na pokrowcach poliestrowych czy bawełnianych.

Tencel jest przy tym niezwykle miły i delikatny w dotyku. Unikalne właściwości włókna sprawiają, że w zimne noce zapewnia ciepło, a latem przyjemnie chłodzi.

Hydro Max kropelki

Kolejną warstwą jest poliestrowy puch a od spodu całą dzianinę wzmacnia warstwa polipropylenowa, która pokryta jest dodatkowo wodoodpornym woskiem. Taka budowa istotnie opóźnia proces przenikania wilgoci do wnętrza materaca. Dlatego, kiedy dziecko ubrane jest w pieluszkę jednorazową, zabezpieczenie Hydro MAX ochroni materac przed przemoczeniem. Ochraniacz Hydro MAX pozwala zachować prawidłową temperaturę i wilgotność skóry w trakcie snu. Stanowi barierę ochronną przed wilgocią, ale jednocześnie zapewnia pełną wentylację. Zapobiega nadmiernemu poceniu maluszka i odparzeniom skóry, potówkom oraz zmniejsza ilość wybudzeń spowodowanych przegrzaniem.

Ochraniacz doskonale współgra nie tylko z materacami Rücken. Dopasujesz go także do innych materacy. Zamocujesz go łatwo jednym ruchem za pomocą wszytych gumek. Gumki stabilnie trzymają ochraniacz na materacu.

Czy potrzebny jest dodatkowy podkład nieprzemakalny na materac?

Hydro MAX chroni dziecko przed wilgocią, a materac przed przemoczeniem pod warunkiem, że maluszek ma na sobie pieluszkę. Nie ma potrzeby używania dodatkowych nakładek ochronnych na materac.

Pamiętaj, stosując tradycyjne ochraniacze niwelujesz wentylacyjne właściwości materaca oraz istotnie zmniejszasz komfort cieplny maluszka, sprawiając że ten będzie się zdecydowanie mocniej pocił.

Hydro MAX czy Hydro 3D?

Nasz zespół zaprojektował 2 rodzaje najwyższej jakości ochraniaczy na materace dla dzieci: Hydro MAX i Hydro 3D. Hydro 3D bezkonkurencyjnie łączy 100% wodoszczelność i sprawia, że plecki Twojego maluszka są suche, Hydro MAX to prawdopodobnie najlepiej oddychający ochraniacz dostępny na rynku. Który wybrać?

Hydro MAX – dla ochrony, kiedy dziecko ubrane jest w pieluszkę

Czy Twój maluszek zasypia w pieluszce? Jeśli tak, to aby zapewnić całkowitą ochronę skóry Twojego dziecka i wnętrza materaca, wystarczy stosowanie ochraniacza Hydro MAX. Jeśli dziecko ma na sobie pieluszkę, to ewentualnego zanieczyszczenia jest naturalnie mniej niż gdy tej pieluszki by nie było. Ochraniacz Hydro MAX istotnie opóźniając proces przenikania cieczy do wnętrza materaca, zabezpiecza go przed przemoczeniem, a przy tym zapewnia doskonałą wentylację zarówno dla materaca jak i dziecka. To bardzo przyjemne w kontakcie i delikatne dla skóry zabezpieczenie, można go stosować nawet bez prześcieradełka.

Hydro 3D – przy nauce zasypiania bez pieluszki

Jeśli Twoje dziecko obecnie uczy się zasypiania bez pieluszki, niezastąpiony może się okazać ochraniacz Hydro 3D. Wodoodporny warstwa gwarantuje nieprzepuszczalność cieczy nawet przy dużej jej ilości. Siatka 3D zapewnia doskonałą wentylację od strony skóry maluszka, umożliwiając tym samym codzienne stosowanie bez niepotrzebnego przegrzewania (w odróżnieniu od „zwykłych” ochraniaczy dostępnych na rynku).

Porównując nasze dwa ochraniacze, Hydro Max oddycha bardzo dobrze w obu kierunkach. Hydro MAX nie ma jednak możliwości zapewnienia 100% nieprzepuszczalności przy styku z dużą ilością cieczy i dlatego tutaj należy pamiętać o pieluszce jednorazowej. Wariant Hydro 3D oddycha rewelacyjne od strony skóry maluszka ale zdecydowanie gorzej od strony materaca. Ochraniacz Hydro 3D to 100% zabezpieczenia przed przemoczeniem materaca..

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę i Producent wyrobu medycznego: Rucken Sp. z o. o.

Budowa
dzianina pokrowcowa Tencel pokryta od spodu specjalnym, wodoodpornym woskiem
Wentylacja
bardzo dobra wentylacja zarówno od strony dziecka jak i od strony materaca
Wodoodporność
istotnie spowalnia przenikanie cieczy, konieczność stosowania pieluszki
Kiedy stosować
codzienne użytkowanie, kiedy dziecko ubrane jest w jednorazową pieluszkę
Temperatura prania
do 60°C
000154
5907222788264
Nazwa Cena
Kurier GLS Za darmo!
Kurier GLS Pobranie Za darmo!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do porównania